MPB: 120 shkelje për tejkalim të parregullt

120 gjoba për tejkalim të parregullt kanë shqiptuar policia e trafikut gjatë ditës së djeshme(24.12.2020) në gjithë territorin e Republikës së Maqedonisë së Veriut. Tejkalimi i parregullt sipas MPB-së është një nga shkaqet më të shpeshta për aksidente në trafik me pasoja të rënda dhe fatalitet. Gjatë ditës së djeshme janë regjistruar edhe 226 shkelje të tjera.

Shpërndaje lajmin me të tjerët
0Shares
0 0 0

98 thoughts on “MPB: 120 shkelje për tejkalim të parregullt

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *