Maqedonia e Veriut, 26 viktima dhe 530 raste të reja me Covid-19

Në 24 orët e fundit në vend janë kryer 1999 testime për koronavirus dhe prej tyre 530 kanë rezultuar pozitivë. Po ashtu në 24 orët e fundit kanë humbur jetën 26 pacientë të diagnostikuar me COVID-19, ndërsa janë shëruar 538 pacientë.

Shpërndaje lajmin me të tjerët
0Shares
0 0 0

One thought on “Maqedonia e Veriut, 26 viktima dhe 530 raste të reja me Covid-19

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *