Tërmet në Durrës

Lëkundje të lehta tërmeti janë ndjerë para pak minutash në Durrës dhe në afërsi të Tiranës.

Lëkundjet paraprakisht raportohen me magnitudë 3.4 të shkallës Rihter.

Shpërndaje lajmin me të tjerët
0Shares
0 0 0

170 thoughts on “Tërmet në Durrës

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *