18 viktima dhe 296 raste të reja me Covid-19, shërohen 511 pacientë

Në 24 orët e fundit në vend janë kryer 1253 testime për koronavirus dhe prej tyre 296 kanë rezultuar pozitivë. Po ashtu në 24 orët e fundit kanë humbur jetën 18 pacientë të diagnostikuar me COVID-19, ndërsa janë shëruar 511 pacientë.

Vendi aktualisht ka 20.045 raste aktive me Covid-19. Që nga fillimi i pandemisë janë regjistruar 81.721 raste, prej të cilëve 59,293 janë rikuperuar, kurse 2.445 pacientë kanë humbur betejën me sëmundjen e Covid-19.

Shpërndaje lajmin me të tjerët
0Shares
0 0 0

One thought on “18 viktima dhe 296 raste të reja me Covid-19, shërohen 511 pacientë

  • 10/13/2021 at 02:47
    Permalink

    469119 817993You produced some decent points there. I looked on-line for any dilemma and located most individuals will go in conjunction with with your web site. 870518

    Reply

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *