Nga aksidenti i sontëm dy persona kanë humbur jetën

Një person vdiq në një aksident automobilistik që ndodhi sonte rreth orës 20:00 në rrugën rajonale Gostivar-Cegrane, afër fshatit Forino në Gostivar, mësoi KURIR. Sipas informacionit fillestar, në aksident morën pjesë dy automjete motorike të pasagjerëve, “Skoda Felicia” me targa Gostivar të drejtuar nga L.H. (57) nga fshati Raven në Gostivar dhe një BMW me targa austriake e drejtuar nga 18 vjeçari I.M. nga fshati Cegrane i Gostivarit. Kishte tre gra në makinën одаkoda Felicia, dhe personi që drejtonte automjetin, L.H. ai pësoi lëndime të rënda trupore nga të cilat shpejt vdiq, ndërsa tre personat e tjerë nga e njëjta automjet përfunduan me lëndime trupore, të konstatuara në Spitalin e Përgjithshëm të Gostivarit “Ferid Murad”. Siç ka mësuar KURIR, vendi i aksidentit po inspektohet nga një prokuror publik dhe një ekip nga SIA Tetovë. Drejtuesi i BMW-së u sigurua nga policia.

Shpërndaje lajmin me të tjerët
0Shares
0 0 0

3 thoughts on “Nga aksidenti i sontëm dy persona kanë humbur jetën

 • 09/17/2021 at 22:53
  Permalink

  Great blog! Do you have any recommendations for aspiring
  writers? I’m planning to start my own site soon but I’m a little lost on everything.
  Would you advise starting with a free platform like WordPress or go
  for a paid option? There are so many choices out there
  that I’m completely overwhelmed .. Any recommendations? Thanks a lot!

  Reply
 • 09/17/2021 at 22:27
  Permalink

  Good day! This is kind of off topic but I need some guidance from an established blog.
  Is it difficult to set up your own blog? I’m not very techincal but I can figure things out pretty fast.
  I’m thinking about creating my own but I’m not sure where to begin. Do you have
  any tips or suggestions? Appreciate it

  Reply
 • 05/29/2021 at 08:22
  Permalink

  You actually make it seem so easy with your presentation but I find this matter to be really something which I think I would never
  understand. It seems too complicated and extremely broad for me.
  I am looking forward for your next post, I will try to get the hang of it!

  Reply

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *