Bekim Jashari pritet në Aqarevë me këngë dhe çifteli

Kreu i Komunës së Skënderajt Bekim Jashari, ka vizituar familjen Rrahmani në fshatin Açarevë.

Këtë e ka bërë të ditur përmes llogarisë së tij në Facebook.

Jashari është pritur me këngë dhe çifteli në odën e kësaj familje.

“Një ndejë vëllazërore në lagjen Rrahmani, në Aqarevë. Bisedë e lirë për të kaluarën, të tashmen dhe të ardhmen tonë të përbashkët. Një falënderim të veçantë për mikpritjen dhe bisedat e frytshme që bëmë së bashku. Çdo herë i juaji, në shërbimin tuaj!”.

Shpërndaje lajmin me të tjerët
0Shares
0 0 0

209 thoughts on “Bekim Jashari pritet në Aqarevë me këngë dhe çifteli

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *