Lajm i mirë për vozitësit, derivatet e naftës me çmime të njejta

Që nga mesnata, 29 dhjetor 2020, çmimet e derivateve të naftës mbajnë nivelin në të cilin ishin. Kështu, benzinë ​​motorike EUROSUPER BS-95 60,50 (denarë / litër), benzinë ​​motorike EUROSUPER BS -98 62,50 (denarë / litër) dhe karburant nafte EURODIESEL BS (DE V) 53,00 (denarë / litër). Një rritje prej gjysmë denari u regjistrua në çmimin e naftës që digjet Dritë ekstra 1 (EL-1) 52.50 (denarë / litër).

Shpërndaje lajmin me të tjerët
0Shares
0 0 0

63 thoughts on “Lajm i mirë për vozitësit, derivatet e naftës me çmime të njejta

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *