Zaev i bindur: Regjistrim do të ketë vitin e ardhshëm në prill

Regjistrimi nuk duhet dhe nuk do të varet nga vullneti i partive politike dhe liderëve. Regjistrimi, si një operacion statistikor, sipas standardeve më të larta të BE-së, do të organizohet dhe zhvillohet nga Zyra Shtetërore e Statistikave, e cila mori notat më të larta për fazën pilot shkruan KM Zaev. Qytetarët tanë kanë pritur për një regjistrim për gati dy dekada, ne nuk do ta humbasim këtë shans. Gjithçka është gati, dhe zhvillimi është i mundur vetëm me statistika të sakta.

Shpërndaje lajmin me të tjerët
0Shares
0 0 0

3 thoughts on “Zaev i bindur: Regjistrim do të ketë vitin e ardhshëm në prill

 • 11/30/2021 at 20:02
  Permalink

  490660 490659Hey there guys, newbie here. Ive lurked about here for a bit whilst and thought Id take part in! Looks like youve got quite a excellent spot here 582422

  Reply
 • 11/07/2021 at 00:20
  Permalink

  78330 239397I recognize there is a great deal of spam on this internet site. Do you want aid cleaning them up? I may possibly help in between courses! 607341

  Reply
 • 07/25/2021 at 03:36
  Permalink

  I constantly spent my half an hour to read this website’s content every day along with a cup of coffee.

  Reply

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *