​A do ta vazhdojë Cavani qëndrimin në Man. UTD? Përgjigjet Solskjaer

Trajneri i Manchester United, Ole Gunnar Solskjaer tha se klubi ka të gjitha synimet për të zgjatur kontratën e Edinson Cavanit në “Old Trafford.”

Cavani nënshkroi një marrëveshje një vjeçare në tetor me opsionin e një sezoni tjetër dhe 33-vjeçari i ka bërë përshtypje trajnerit Solskjaer aq shumë sa që klubi tashmë po shqyrton mundësinë e zgjatjes së qëndrimit të tij, përcjell KosovaPress.

“Për momentin, duket sikur i kanë mbetur edhe disa vjet në mënyrë që të mos them asgjë tjetër,” tha Solskjaer. “Ai ka bërë një ndikim të madh kur ka ardhur këtu.”

“Le të përqendrohemi në përmirësimin e të gjithëve, por atij i mbeten disa vite. Ai është kaq i përpiktë dhe profesional, zakonet e tij dhe gjithçka rreth tij, tregon pse ai ka pasur karrierën që ka. Edhe në moshën që është tani ai është një nga lojtarët më të mirë që kemi marrë “, theksoi Solskjaer.

Shpërndaje lajmin me të tjerët
0Shares
0 0 0

4 thoughts on “​A do ta vazhdojë Cavani qëndrimin në Man. UTD? Përgjigjet Solskjaer

 • 10/18/2021 at 17:46
  Permalink

  826624 546934I conceive this web website holds some real superb data for everybody : D. 563778

  Reply
 • 09/06/2021 at 12:04
  Permalink

  Have you ever thought about including a little bit more than just your articles?
  I mean, what you say is fundamental and everything. Nevertheless just
  imagine if you added some great images or videos to give your posts more, “pop”!

  Your content is excellent but with pics and video clips, this blog could undeniably be one of the most beneficial in its field.
  Awesome blog!

  Reply
 • 05/13/2021 at 23:38
  Permalink

  An interesting discussion is worth comment. I think that you should write more on this topic, it might not be a taboo subject but generally people are not enough to speak on such topics. To the next. Cheers

  Reply
 • 04/16/2021 at 15:49
  Permalink

  Wonderful web site. Lots of useful info here. I’m sending it to a few friends ans also sharing in delicious. And naturally, thanks for your effort!

  Reply

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *