Ibra shpenzon tre milionë euro për një pyll në Suedi

Sulmuesi i Milanit i ka bërë vetes një dhuratë shumë të veçantë për festat e fundvitit – një pyll në Suedi.

Sipas La Gazzetta dello Sport, 39-vjeçari ka shpenzuar tre milionë euro për një pjesë të pyllit që përfshin 1.000 hektarë.

Pylli është i vendosur në malet, në kufirin ndërmjet Suedisë dhe Norvegjisë, në afërsi të Are.

Në bazë të njoftimeve, Ibra ka leje që ta shfrytëzojë këtë zonë për të skijuar, gjuajtur dhe peshkuar.

Ndryshe, sulmuesi i Rossonerëve është duke u rikuperuar nga një lëndim dhe shpreson të kthehet gjatë janarit. /Telegrafi/

Shpërndaje lajmin me të tjerët
0Shares
0 0 0

One thought on “Ibra shpenzon tre milionë euro për një pyll në Suedi

 • 08/22/2021 at 07:01
  Permalink

  I every time used tto study article in news papers but now as I am a user of internet therefore from now I am using net for articles oor reviews, thanks
  to web.
  web page

  Mobile casinos represent tthe brand new craze of on-line gamblig business, in spite of
  tthe fact that there are somme voices claiming that the availability of playing will
  affect negatively this business. Often thhe situs
  taruhan judi on-line indoesia iss often a most beneficial
  info site the place it is best to recommendation in regards
  to the modest side, big little finger or other
  secrets additionally it offers a bit of most effective ideas mixed with adventures.
  Those on line casino slots are probably the most fundamental,
  and if you’re an entire newb, as they are saying, then you can at all times enjoy the demo slots at Paddy Power Casino video games; yoou
  won’t should spend any of your personal cash sso as to
  ecome involved.

  Reply

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *