Kuvendi i Kosovës miration buxhetin për vitin 2021

Kuvendi i Kosovës, ka kaluar projektligjin për buxhetin e vitit 2021, shkruan Gazeta Blic.

Ky projektligj ka kaluar në leximin e dytë, me përkrahje të LDK-së, VV-së, PDK-së, AAK-së dhe Nismës. gazetablic/

Shpërndaje lajmin me të tjerët
0Shares
0 0 0

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *