Llogari speciale për qytetarët me të ardhura të ulëta të cilët nuk ishin në listë për shkak të të dhënave të vjetruara personale

Në seancën e sotme Qeveria miratoi Vendimin për plotësimin e Vendimit për hapjen e një llogarie për qëllime të veçanta për personat që nuk i azhurnuan të dhënat brenda afatit të përcaktuar ligjërisht dhe të cilët për këtë arsye nuk ishin në listën për mbështetje financiare të qytetarëve me të ardhura të ulëta, përfitues të pensionit. përfituesit e së drejtës së sigurimeve shoqërore për të moshuarit, të rinjtë, prindërit e vetëm, jetimët dhe kujdesin prindëror, artistë dhe aktorë të tjerë të kulturës, kineastë dhe artistë të estradës.

Shpërndaje lajmin me të tjerët
0Shares
0 0 0

One thought on “Llogari speciale për qytetarët me të ardhura të ulëta të cilët nuk ishin në listë për shkak të të dhënave të vjetruara personale

  • 11/01/2021 at 15:12
    Permalink

    267825 556490You produced some decent points there. I looked on the net towards the concern and discovered a lot of people goes together with along along with your site. 82696

    Reply

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *