Moti me vranësira të ndryshueshme, temperatura deri më 17 gradë

Në pjesën më të madhe të vendit sot do të mbaj mot me vranësira dhe kohë pas kohe me diell, posaçërisht në pjesët veriore. Në pjesët perëndimore të vendit do të jetë me vranësira dhe reshje të kohëpaskohshme të shiut. Temperatura maksimale do të sillet në interval prej 9 deri në 17 gradë Celsiusë.

Në Shkup do të mbaj mot me vranësira të ndryshueshme. Temperatura maksimale do të arrij deri në 14 gradë Celsiusë.

Shpërndaje lajmin me të tjerët
0Shares
0 0 0

63 thoughts on “Moti me vranësira të ndryshueshme, temperatura deri më 17 gradë

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *