Tahiri paralajmëron kandidaturën si deputet i pavarur

Postimi i plotë nga Labinot Tahiri:

E RENDESISHME…!

BËHUNI TË SINQERTË DHE TË DREJTË DHE KOMENTONI ASHTU SIQ E BEJ PUNËN PËR JU DHE FAMILJET E JUAJA…!

Të dashur njerëz të mirë!

Ju e dini që politika nuk është e mirë për askend, por të futêsh e të riparosh dëmet që iu janë bërê vendit dhe njerëzve bën të futeni dhe të LUFTONI të keqën sikurse e luftuam bashk KANCERIN E LEUKEMINË.

Më besoni o vllezer e motra , se e kam me mendim të mirë , sa që nuk di më si me ua përshkruar se dua të jap kontribut ne vendin tim se bashku me ju duke e lanë vetên shumë herë keq e anash për të gëzuar këtë popull.

Vllezer dhe motra, unë para disa dite i dhash sinjalet se ku dua të vendosem, në cilën parti, por ama deri më sot as njera nuk janë lajmrua sepse ka individ që nuk e duan praninë time! Jam i pa nenshtruar për ate që i duhet vetem popullit, dhe jam i PA DJALLËZUAR.

Me mijera vepra kemi kryer se bashku dhe dua ta di; nëse asnjera parti nuk jep sinjale, a do të më kishit përkrahur nëse dalë me INICIATIVËN TIME..??
GUXIM DHE PËRKUSHTIM I KAM NË SHKALLËN MË TË LARTË SA QË NUK MUND TA IMAGJINOJË NJERIU SEPSE I NENSHTROHEM VETËM ZOTIT DHE POPULLIT:

Thjesht, nuk jam ai që i futem dikut….., shembull ku ndonje parti nuk me do, por jam ai qē mund të ia kaloj shumë kujt për me i than se unë dhe ne bejmë VEPRA E JO FJALĒ?

Prandaj, në çdo variant kërkojë ndihmën e juaj të konsultohemi se bashku….!

ME DASHURI DHE RESPEKT JO VETËM SOT, POR , EDHE DJE, EDHE SOT E TUTJE…!

THJESHT E KENI MUNDESINË TA KENI NJË NJERI TË ZËSHËM ATY KU ZANI JUAJ NDIHET GJITHMONË….✊🏻🕊

Labinot Tahiri KOSOVË E SHQIPËRISË.

Shpërndaje lajmin me të tjerët
0Shares
0 0 0

32 thoughts on “Tahiri paralajmëron kandidaturën si deputet i pavarur

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *