15 viktima dhe 493 raste të reja me Kovid në vend

Ministria e Shëndetësisë njofton se në 24 orët e fundit janë kryer 2 366 testime për Kovid dhe prej tyre 493 kanë rezultuar pozitivë me virusin. Instituti i Shëndetit Publik njofton se në 24 orët e fundit janë shëruar 450 pacientë, ndërsa e kanë humbur betejën me virusin 15 pacientë. Në vendin tonë që nga fillimi i pandemisë janë kryer 827 94 testime dhe prej tyre 60 706 kanë rezultuar pozitivë, kurse viktimat deri më sot janë 2 488. Për momenti aktivë me koronavirusin në vendin tonë janë 19 600.

Shpërndaje lajmin me të tjerët
0Shares
0 0 0

2 thoughts on “15 viktima dhe 493 raste të reja me Kovid në vend

 • 11/28/2021 at 00:02
  Permalink

  596225 902930hey I was very impressed with the setup you used with this blog. I use blogs my self so excellent job. definatly adding to bookmarks. 398692

  Reply
 • 10/15/2021 at 21:27
  Permalink

  438262 166631When do you believe this Real Estate market will go back in a positive direction? Or is it still too early to tell? We are seeing a lot of housing foreclosures in Altamonte Springs Florida. What about you? Would enjoy to get your feedback on this. 343459

  Reply

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *