Zbuluesi i vaksinës Ugur Shahin i Biontech arkëtoi një fitim personal (4,2 miliardë euro)

Ky është njeriu i vitit 2020 🌎
Zbuluesi i vaksinës Ugur Shahin i Biontech
arkëtoi një fitim personal (4,2 miliardë euro).
Më tej shkruan, në Shqipëri as infermier s’do e punsonin nëse sishte femër bjonde 25 vjeç, ose s’paguan 5 mijë euro rryshfet shkruan Kreshnik Spahiu, aktivist dhe analist.

Shpërndaje lajmin me të tjerët
0Shares
0 0 0

2 thoughts on “Zbuluesi i vaksinës Ugur Shahin i Biontech arkëtoi një fitim personal (4,2 miliardë euro)

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *