Ziadin Sela për ngjarjet e trishta në Kroaci: Dhimbjet e tyre i ndjejmë edhe ne

Të trishta lajmet e sotme nga Kroacia. Miqtë tanë kroatë po përballen me momente të vështira. Dhimbjet e tyre i ndjejmë edhe ne. Të freskëta i kemi ende plagët nga tërmeti i vitit të kaluar në Durrës e Thumanë.
Bashkëndjejmë me familjet e viktimave, me të lënduarit dhe me të gjithë ata qytetarë që mbetën pa kulm mbi kokë.
Lutjet tona shkojnë për Kroacinë dhe qytetarët e saj shkruan kreu i ASH në profilin e facebook.

MKALB/

Shpërndaje lajmin me të tjerët
0Shares
0 0 0

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *