506 sanksione për mos mbajtjen e maskë, MB apel të respektohen masat

506 sanksione për mos mbajtjen e maskës Gjatë 24 orëve të kaluara (30 / 31.12.2020) në territorin e Republikës së Maqedonisë Veriore, lidhur me masën për mbajtjen e mbrojtjes personale të një personi, janë regjistruar 506 kundërvajtje.Ministria e Brendshme u bën apel qytetarëve që të respektojnë masat dhe protokollet e miratuara nga Qeveria, në mënyrë që të merren me Covid-19.

Shpërndaje lajmin me të tjerët
0Shares
0 0 0

One thought on “506 sanksione për mos mbajtjen e maskë, MB apel të respektohen masat

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *