Aksident trafiku në magjistralen Kërçov-Gostivar

Pasdite vonë në magjistralen Kërçovë – Gostivar, afër fshatit Zajas, ndodhi një aksident trafiku, në të cilin ishin përfshirë tre automjete të udhëtarëve, me dy targa Kërçovë dhe Tetovë një automjet. Në aksident, një nga PMF-të ishte një Volkswagen me shenja të Kërçovës, dhe një ekip i TPPE Kërçovë ndërhyri në vendin e ngjarjes për të nxjerrë njërin nga të plagosurit. Një ambulancë mbërriti nga spitali i Kërçovës për të ndihmuar dhe transportuar viktimat. novamakedonija /

Shpërndaje lajmin me të tjerët
0Shares
0 0 0

45 thoughts on “Aksident trafiku në magjistralen Kërçov-Gostivar

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *