Ismaili: Kërkoj të organizohemi për Kadri Veselin, për Hashim Thaçin, për historinë tonë

Sot mbajtëm takimin përmbyllës të Këshillit Drejtues të Partisë Demokratike të Kosovës. Si Sekretar i Përgjithshëm i PDK-së kërkova nga të gjithë aktivistët tanë që me mall e me krenari të organizohemi për Kadri Veselin, për Hashim Thaçin, për historinë tonë dhe për shtetin tonë.

Partia Demokratike e Kosovës është partia e çlirimit, partia e pavarësisë, partia e shtet-ndërtimit dhe partia e fitoreve të Kosovës.

Do të tregojmë se ne ngritemi mbi sfida të mëdha dhe do të dalim më të fortë se kurrë në mbështetje të kandidatit tonë për Kryeministër, Profesorit Enver Hoxhaj shkruan Ismaili ish ministër i shëndetësisë.

Shpërndaje lajmin me të tjerët
0Shares
0 0 0

One thought on “Ismaili: Kërkoj të organizohemi për Kadri Veselin, për Hashim Thaçin, për historinë tonë

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *