Kujdes gjatë trafikut rrugor, respektoni rregullat, kontrolle të shumta policore

Vozisni me kujdes, festoni me përgjegjësi! Ministria e Brendshme u bën apel qytetarëve që të respektojnë rregulloret e trafikut dhe së bashku të kontribuojnë në rrugë dhe rrugë të sigurta. Policia e trafikut do të sanksionojë të gjithë ata që shkelin ligjet gjatë pushimeve. Ka kontrolle të intensifikuara në autostradat dhe unazën e Shkupit, si dhe në rrugët në qytete.

Shpërndaje lajmin me të tjerët
0Shares
0 0 0

6 thoughts on “Kujdes gjatë trafikut rrugor, respektoni rregullat, kontrolle të shumta policore

 • 07/21/2021 at 09:51
  Permalink

  I have been surfing on-line greater than three hours nowadays, but I never discovered any fascinating article like yours. It’s beautiful worth enough for me. Personally, if all website owners and bloggers made just right content material as you did, the web shall be much more helpful than ever before.

  Reply
 • 05/15/2021 at 12:35
  Permalink

  Your style is so unique compared to many other people. Thank you for publishing when you have the opportunity,Guess I will just make this bookmarked.2

  Reply
 • 04/16/2021 at 15:07
  Permalink

  Thanks so much for giving everyone a very wonderful opportunity to discover important secrets from this blog. It’s usually so terrific plus full of fun for me personally and my office mates to visit the blog at a minimum 3 times a week to read the fresh things you have. And lastly, I’m so actually astounded with the dazzling opinions served by you. Certain 3 facts on this page are in fact the most impressive I have ever had.

  Reply

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *