Ministri Filipçe naten e vitit të ri e pret jo si zakonisht

Ky është ekipi i shërbimit gjatë natës së Vitit të Ri në Klinikën e Neurokirurgjisë. Êshtë gjithmonë kënaqësi të punosh me kolegë të rinj. Sonte më ndihmuan në një operacion të tumorit në tru. Ne e kemi përfunduar me sukses operacionin, i uroj pacientit shëndet dhe shërim të shpejtë. Natë e qetë për kolegët e mi. Gezuar Vitin e Ri shkruan ministri i shëndetësisë, Venko Filipçe

Shpërndaje lajmin me të tjerët
0Shares
0 0 0

2 thoughts on “Ministri Filipçe naten e vitit të ri e pret jo si zakonisht

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *