Vetëvritet një person në Prishtinë

Një person është vetëvrarë në Prishtinë. Personi pa shenja jete është gjetur në rr. ‘Garibaldi’ në Prishtinë. KosovaPress mëson se bëhet fjalë për pronarin e një biznesi në Prishtinë
Me rastin aktualisht po merret policia dhe ekipet mjekësore.

Shpërndaje lajmin me të tjerët
0Shares
0 0 0

68 thoughts on “Vetëvritet një person në Prishtinë

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *