Policia shpëtoi një grua 67-vjeçare nga ujërat e Vardarit

Gruaja u transferua në Spitalin e Përgjithshëm të Qytetit “8 Shtator”, ku nuk u gjet asnjë lëndim.

Sot në 10.16 në SIA Shkup u raportua se është një grua në lumin Vardar, afër një hoteli në Shkup.

– Oficerët e policisë nga policia e ndërhyrjes hynë në ujërat e Vardarit dhe nxorrën gruan, së cilës iu dha menjëherë ndihma e parë. Pastaj gruaja 67-vjeçare u transferua në Spitalin e Përgjithshëm të Qytetit “8 Shtator”, dhe nuk u gjet asnjë lëndim – thuhet në një deklaratë nga Ministria e Brendshme./plusinfo

Shpërndaje lajmin me të tjerët
0Shares
0 0 0

One thought on “Policia shpëtoi një grua 67-vjeçare nga ujërat e Vardarit

  • 10/18/2021 at 09:45
    Permalink

    935290 495939Hey There. I discovered your blog making use of msn. That is really a extremely smartly written post. I will make certain to bookmark it and come back to read more of your useful information. Thanks for the post. I will surely return. 673276

    Reply

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *