Është publikuar një video në TokTok në të cilën dy burra ndihmojnë një fëmijë të vogël që të qëllojë me armë

Një video është shfaqur në aplikacionin e njohur TickTock që tregon një fëmijë të vogël duke qëlluar me armë me ndihmën e dy burrave të rritur.
Incidenti, sipas datës së videos, është menjëherë pas mesnatës, në prag të Vitit të Ri, dhe sipas informacioneve jozyrtare, gjoja ka ndodhur në Tetovë.

Fëmija i vogël, me ndihmën e burrave të rritur, mban armën dhe qëllon dy herë.Videoja së shpejti u shkarkua nga aplikacioni, por tashmë është përhapur përmes rrjeteve sociale./fokusmk

Shpërndaje lajmin me të tjerët
0Shares
0 0 0

215 thoughts on “Është publikuar një video në TokTok në të cilën dy burra ndihmojnë një fëmijë të vogël që të qëllojë me armë

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *