Geci: Një këshillë pa para për Vjosa Osmanin

Nese Vjosa Osmani pretendon ndoniher të kthehet në LDK për ndryshime siq edhe pretendonte atehere po e kshilloj mos garo ne listat zgjedhore të partive tjera shkruan Gani Geci.
Mos prano te hysh në garë as e vetme
Arma kryesore e presidentit Rugova ka qenê Durimi Duro.
Mos ju bashko Armiqve të shtepis tane per shkatrrimin e Shtepis tane sepse me shkatrrinin e shtepis tane ski ku rrin as vetë.
Mos nderto kasolla kur e ke shtepin sepse kasollat nuk po i qendrojshin furtunave dhe reshjeve të rrembyeshme Duro se Durimi është virtyt i forcës .
Krejt këte po e them nga përvoja ime e ndertimit të kasollave qe me vo i rrenoj breshëri.
Nese nxitoheni tani ,dikur ma vonē kurë do te iu prishet kasolla do trokitni në të gjitha dyret e shtepive politike per të hyr brenda.
E di se kësaj radhe. edhe mun te ju qesin të paren në listë partit qe deshirojn shkatrrimin tënd dhe shtëpis tënde por vetem ksaj radhe.
Po hypni me anije të huaj me ekupazh te huja por edhe udhetaret jan te pa njohur per ty.
Mendohu mire mos i bjerë rrugës së shkurtë se do të vonohesh shumë.

Shpërndaje lajmin me të tjerët
0Shares
0 0 0

508 thoughts on “Geci: Një këshillë pa para për Vjosa Osmanin

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *