19 pacientë të ri në Kovid-Qendrat në Shkup

Gjatë 24 orëve të kaluara në Kovid-Qendrat në Shkup janë hospitalizuar gjithsejtë 19 perosna për shkak të komplikimeve me korona virusin. Gjithsejtë 374 persona të dyshuar dhe të konfirmuar me Kovid-19 po kurohen në repartet infektive në Shkup.

Shpërndaje lajmin me të tjerët
0Shares
0 0 0

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *