Kosovë, brenda një dite arrestohen 16 persona

Gjatë së shtunës në Kosovë janë arrestuar 16 persona.

Policia e Kosovës në raportin 24 orësh derisa ka njoftuar për arrestimin e 16 personave, ka bërë të ditur edhe se 11 persona janë dërguar në mbajtje.

Në raportin e fundit, policia ka treguar edhe se në Kosovë ndodhën 27 aksidente me të lënduar dhe 52 aksidente me dëme materiale.

Shpërndaje lajmin me të tjerët
0Shares
0 0 0

42 thoughts on “Kosovë, brenda një dite arrestohen 16 persona

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *