Moti i ndryshueshëm, temperatura deri më 11 gradë

Moti gjatë ditës së sotme do të jetë kryesisht me vranësira dhe reshje shiu. Në vendet më të larta dhe male reshjet do të jenë kryesisht të dëborës. Temperatura minimale do të jetë në interval prej 1 deri në 8 gradë, ndërsa ajo e ditës nga 5 deri në 11 gradë Celsiusë.

Në Shkup paradite moti do të jetë me vranësira dhe reshje shiu, pasdite reshjet do të ndalen dhe vranësirat do të zvogëlohen. Temperatura minimale do të ulet në 3, ndërsa ajo makismale do të arrij deri në 8 gradë Celsiusë.

Shpërndaje lajmin me të tjerët
0Shares
0 0 0

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *