Vrasja e dy motrave në Tiranë, flet vëllai : Dorasi i linte shtatzënë dhe më pas i shiste fëmijët

Vëllai i Kristinës dhe Zhanetës që raportohet se u vranë nga Përparim Ademi në 31 dhjetor në Tiranë thotë se dy motrat kanë lindur mbi 10 fëmijë që më pas janë shitur në Greqi.

Sipas Bashkim Metanit, kishte një avokat që ndërmjetësonte shitblerjen e fëmijëve. Ai thotë se motrat i treguan pak kohë para se të vdisnin. Ai thotë se nuk bëri denoncim sepse “motrat insistonin për shkak të frikës”.

Vrasja ndodhi në 31 dhjetor, pikërisht në katin e tretë të këtij pallati, në zonën e Astirit. Viktimat janë Kristina Bardhi dhe Zhaneta Metani./TCh

Shpërndaje lajmin me të tjerët
0Shares
0 0 0

393 thoughts on “Vrasja e dy motrave në Tiranë, flet vëllai : Dorasi i linte shtatzënë dhe më pas i shiste fëmijët

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *