Qoku: BDI, 20 vjet premtime të parealizuara, opozita shqiptare, pa ide dhe takat

Shkruan Bekim Qoku:
20 vjet premtime të parealizuara
Qe 20 vjet BDI në menynë e saj na ofron pa asnjë ndryshim zyrtarizimin e gjuhës shqipe.
20 vjet na premton përfaqësimin adekuat në administratë
20 vjet rrugën për në Bllacë
20 vjet teatër e bibliotekë në Tetovë
20 vjet investime proporcinale
20 vjet rrena, masakra, vrasje, shkretim dhe dreqin e mallkum.
Dhe pas gjithë këtyre dështimeve, opozita shqiptare prapëseprapë nuk arrin ta rrëzojë nga froni këtë ligësi me emrin BDI. Pa vizion, pa ide, pa takat. E shqiptarët vazhdojnë të braktisin trojet e tyre si me qenë një dukuri krejtësisht normale.
Shpërndaje lajmin me të tjerët
0Shares
0 0 0

2 thoughts on “Qoku: BDI, 20 vjet premtime të parealizuara, opozita shqiptare, pa ide dhe takat

 • 11/06/2021 at 03:46
  Permalink

  748601 204971Oh my goodness! an amazing write-up dude. Many thanks Even so My business is experiencing trouble with ur rss . Do not know why Struggle to sign up to it. Can there be every person acquiring identical rss dilemma? Anyone who knows kindly respond. Thnkx 969013

  Reply
 • 07/25/2021 at 05:57
  Permalink

  Thanks for sharing your thoughts. I truly appreciate your efforts and
  I am waiting for your further write ups thankos once
  again.
  Betting odds election 2019 webpage electijon betting

  Reply

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *