Gjoba nga 20 euro për 8 funksionarët e BDI-së që morën pjesë në ditëlindjen e Ahmetit

Ministria e Brendshme bën me dije për Alsat M se ka gjobitur 8 persona me nga 20 euro secili për mbledhjen e funksionarëve të BDI-së për ditëlindjen e liderit të tyre, Ali Ahmeti.
Alsat ka mësuar nga burime në Ministrinë e Brendshme se 8 urdhra pagese me nga 20 euro secila janë dërguar tashmë për disa nga të ftuarit në zyrën e Artan Grubit. Midis tyre janë lideri Ali Ahmeti, nikoqiri Grubi, si dhe për Bujar Osmanin.
Ditëlindja e 62-të e Ali Ahmetit dhe hapja e lokaleve në ndërtesën e re stil barok prej 14 milion eurosh, ku do të vendoset selia e Ministrisë së re të Sistemit Politik, ishte rasti që udhëheqja më e afërt e BDI-së të mblidhej dy ditë më parë pa maska dhe pa distancë sociale, duke mor respektuar asnjë masë antiCOVID. alsatm

Shpërndaje lajmin me të tjerët
0Shares
0 0 0

3 thoughts on “Gjoba nga 20 euro për 8 funksionarët e BDI-së që morën pjesë në ditëlindjen e Ahmetit

 • 10/18/2021 at 20:06
  Permalink

  Understanding how odds are determined and the various kinds of betting can go a
  long way towards higher rewards.

  Reply
 • 10/18/2021 at 19:42
  Permalink

  Unquestionably believe that which you stated. Your favorite justification seemed to be on the web the
  easiest thing to be aware of. I say to you, I certainly get annoyed while people
  think about worries that they just do not know about. You managed
  to hit the nail upon the top and defined out the whole thing without having side-effects , people can take a
  signal. Will probably be back to get more. Thanks

  Reply

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *