Moti sot i vranët dhe me reshje shiu

Moti sot do të jetë i vranët me reshje shiu, më i rëndë në pjesët perëndimore ku pritet të derdhë deri në 20 litra për m2. Në malet më të larta në veriperëndim, reshjet do të jenë borë. Do të fryjë një erë e moderuar, herë pas here më e fortë nga jugu, sipas HMS.

Temperatura e mëngjesit do të lëvizë nga 1 në 8, dhe çdo ditë nga 3 në 15 gradë Celsius.

Në Shkup dhe rrethinë mot i ngjashëm me temperaturë ndërmjet 4 dhe 10 gradë.

Shpërndaje lajmin me të tjerët
0Shares
0 0 0

One thought on “Moti sot i vranët dhe me reshje shiu

  • 10/17/2021 at 23:53
    Permalink

    165038 593393Thank you, Ive lately been searching for information about this topic for ages and yours is the greatest Ive located out so far. But, what in regards to the bottom line? Are you positive concerning the supply? 25700

    Reply

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *