349 gjoba për mosmbajtjen e maskës

Në 24 orët e fundit në të gjithë territorin e vendit tonë janë regjistruar 349 kundërvajtje për mosmbajtjen e maskës.

Nga Minsitria e Punëve të Brendshme apelojnë deri te të gjithë qytetarët që të respektojnë masat dhe protokollet e miratuara nga Qeveria me qëllim mbrojtje nga virusi korona.

 

Shpërndaje lajmin me të tjerët
0Shares
0 0 0

35 thoughts on “349 gjoba për mosmbajtjen e maskës

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *