Strugë, për shkak të rreshjeve të shiut, uji nuk pihet

Ekipi punues i “NP Ujësjellësit dhe Kanalizimeve-Strugë” gjatë pastrimit të kanaleve të ujërave të zeza.
Puna në teren do të vazhdojë edhe në ditët në vijim, me qëllim zgjidhjen e problemeve në rrjetin e ujësjellësit dhe kanalizimeve njoftojnë nga kjo ndërmarrje.

Shpërndaje lajmin me të tjerët
0Shares
0 0 0

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *