8 viktima dhe 345 raste të reja me Kovid-19 në Maqedoninë e Veriut

Ministria e Shëndetësisë informon se në 24 orët e fundit janë kryer 2455 teste, dhe janë regjistruar 345 raste të reja të covid-19. Ndërsa informon se kanë vdekur 8 persona si pasojë e koronavirusit. Të gjithë personat janë mbi 40 vjeç.

Shpërndaje lajmin me të tjerët
0Shares
0 0 0

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *