Ndalim i lëvizjes për të gjitha llojet e automjeteve motorike nga kryqëzimi i Mavrovës për në Dibër.

Siç informon AMSM, ndalimi i lëvizjes u vendos për arsye sigurie për shkak të rrëshqitjeve të tokës dhe pemëve të rëna.

Shpërndaje lajmin me të tjerët
0Shares
0 0 0

One thought on “Ndalim i lëvizjes për të gjitha llojet e automjeteve motorike nga kryqëzimi i Mavrovës për në Dibër.

  • 10/11/2021 at 13:03
    Permalink

    764106 17474Oh my goodness! a great post dude. Thank you Even so I is going to be experiencing concern with ur rss . Dont know why Can not subscribe to it. Will there be any person acquiring identical rss difficulty? Anybody who knows kindly respond. Thnkx 449640

    Reply

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *