Personat që kishin vjedhur 1.8 milion denar nga bankomati në Gostivar në paraburgim

SIA Tetovë-Departamenti i Punëve të Brendshme Gostivar pastroi vjedhjen e rëndë që ishte kryer më 1 dhjetor të muajit të kaluar nga një ATM, vendosur në një treg në Gostivar dhe ngriti padi penale kundër pesë personave në Prokurorinë Themelore Publike Gostivar: MA (32) RR (33) nga Shkupi Dolno Svilare, NR (47) dhe AB (36) nga Shkupi Haraçinë dhe kundër 24-vjeçarit MK nga Republika e Shqipërisë. Siç informohet nga Ministria e Brendshme, N.R. dhe A.B. këtë mëngjes ata u privuan nga liria, dhe R. Р. po mbahet në paraburgim për një krim tjetër. Të pandehurit dyshohet se kanë marrë 1.8 milion denarë nga një ATM me forcë.

Shpërndaje lajmin me të tjerët
0Shares
0 0 0

One thought on “Personat që kishin vjedhur 1.8 milion denar nga bankomati në Gostivar në paraburgim

  • 10/18/2021 at 11:07
    Permalink

    757705 252564Outstanding post, I conceive blog owners really should acquire a whole lot from this blog its very user pleasant. 179449

    Reply

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *