Rama: Nesër fillon vaksinimi anticovid-19

Nesër nisim vaksinimin antiCovid-19”, shkruan kryeministri Edi Rama në një postim në Facebook, para pak minutash.

Kryeministri ka deklaruar më herët se të parët që do të vaksinohen janë bluzat e bardha, për të vijuar më pas me mësuesit, policët dhe moshat madhore mbi 75 vjeç.

Shpërndaje lajmin me të tjerët
0Shares
0 0 0

268 thoughts on “Rama: Nesër fillon vaksinimi anticovid-19

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *