Zemaj: Kosova vend shembull në ballafaqimin me Covid-19

Kur flasim për menaxhimin e pandemisë, Kosova është vend shembull shkruan ministri Zemaj.
Faleminderit qytetarë për disiplinën dhe respektimin e rregullave anti Covid. Apelon të bartim maskën! Të ruajmë distancën!  Të mbajmë higjienën!

Shpërndaje lajmin me të tjerët
0Shares
0 0 0

227 thoughts on “Zemaj: Kosova vend shembull në ballafaqimin me Covid-19

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *