Reagon Izet Mexhiti në lidhje me aderimin e tij në Lëvizjen Besa

Postimi i plotë i ish kryetarit të Çairit dhe nënkryetarit të BDI-së Mexhiti:

”Te nderuar miq, lidhur me lajmin e publikuar çaste më parë.
Ju informoj se unë aktivitetin dhe karriereren politike e kam ndertuar me BDI qe nga viti 2002 dhe synimin per BDI me te mire do ta bej nga brenda BDI-se dhe jo duke ikur shkruan në profilin e tij të fb Mexhiti. mkalb/

Shpërndaje lajmin me të tjerët
0Shares
0 0 0

21 thoughts on “Reagon Izet Mexhiti në lidhje me aderimin e tij në Lëvizjen Besa

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *