Arrestohet një person nga Koçani, konfiskohet marijuhanë

Gjatë ditës së djeshme (12.01.2021) diku rreth orës 21:40 minuta në Koçanë policia ka privuar nga liria personin S.A. 39 vjeçar nga Koçani për shkak se gjatë bastisje në shtëpinë e tij, të kryer me urdhër gjyqësor është gjetur marijuhanë dhe një matëse digjitale. Ai është ndaluar në stacionin policorë të Koçanit dhe pas dokumentimit të plotë të rastit, ndaj tij do të ngritët padi adekuate.

Shpërndaje lajmin me të tjerët
0Shares
0 0 0

3 thoughts on “Arrestohet një person nga Koçani, konfiskohet marijuhanë

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *