10 viktima dhe 403 raste të reja me Kovid-19

Gjatë 24 orëve të fundit vendi ka regjistruar 403 raste të reja me Kovid-19, 10 viktima dhe 339 të shëruar. Në Institutin e Shëndetit Publik dhe qendrat tjera për testim janë kryer 2.118 tamponë, ndërsa 19 për qind e tyre kanë rezultuar pozitiv. Numër i madh i të infektuarve është regjistruar në Shkup, Kumanovë, Veles, Kavadarc dhe Koçan. Incidenca më e lartë e të infektuarve regjistrohet në Shtip, Shkup, Veles dhe Kumanovë.

Shpërndaje lajmin me të tjerët
0Shares
0 0 0

2 thoughts on “10 viktima dhe 403 raste të reja me Kovid-19

  • 10/10/2021 at 19:38
    Permalink

    426631 11481Wonderful paintings! This is the kind of information that need to be shared around the web. Disgrace on Google for now not positioning this publish upper! Come on over and talk over with my internet site . Thanks =) 888987

    Reply

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *