Kreu i komunës së Gostivarit, Taravari 24 orë në shërbim

Për shkak të reshjeve të borës,ekipet e angazhuara nga Komuna e Gostivarit, kanë filluar pastrimin e rrugëve nga bora në fshatrat e malsisë.

Pos pastrimit, po hidhet edhe rërë dhe kripë në pjesën e qytetit si dhe deri në fshatrat më të largëta.

Apelojmë deri te qytetarët që të tregojnë kujdes maksimal gjatë qarkullimit dhe të kenë durim, ashtu që ekipet të punojë 24 orë pa ndalur shkruan i pari i komunës, Taravari

Shpërndaje lajmin me të tjerët
0Shares
0 0 0

9 thoughts on “Kreu i komunës së Gostivarit, Taravari 24 orë në shërbim

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *