Labinot Tahiri vendos se ku do aderon

Postimi i plotë i Labinot Tahirit:

”Mirëmbrema i dashur qytetarë🤝🌟

Shumë aderime nëpër parti!!

Akoma nuk kam aderuar!

Dikush edhe mund të mos i çmojë vlerat tona( të mijat) e kuptojë , nuk ka dert, sepse në politikë nuk çmohen vlerat, por çmohen interesat.
Prandaj edhe mund të mos jem i mirëpritur për disa individ.

Njerëz të dashur, nesër do marrë vendimin tim se ku do të jem, ose nuk do të jam fare në këtë garë!

Uroj të jam aty ku vlerat dhe punën tonë e çmojnë!

Koalicionet po ndodhin, aderimet po, por mbi të gjitha për mua vlenë shteti dhe kombi dhe jeta e qytetarëve ku ne kemi deshmur me mijera herē se jemi në shërbimin e tyre aty në ballë ku më kërkojnë.

Me respekt, Labinot Tahiri Kosovë e Shqipërisë.🤝💐🤝

Shpërndaje lajmin me të tjerët
0Shares
0 0 0

181 thoughts on “Labinot Tahiri vendos se ku do aderon

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *