Lideri i ASH: Masakra e Reçakut do të ngelet gjithmonë në kujtimet tona!

Sot, 22 vite më parë, e gjitha bota u zgjua nga gjenocidi serb, në krye me Millosheciçin, ndaj 45 shqiptarëve të Kosovës shkruan Ziadin Sela, kryetari i ASH.

Kjo ngjarje e tmerrshme, alarmoi gjithë botën diplomatike, për krimet që po bëheshin ndaj shqiptarëve në Kosovë dhe se duhej ndërrmarë masa që kjo sa më shpejt duhet të përfundoj.

Ishte ambasadori William Walker, të cilit i jemi falenderues gjithmonë, ai i cili e zbuloi dhe insistoi në diplomacinë botërore, që kjo masakër të jetë akti që do të ndaloj luftën dhe serbia të gjunjëzohet, e Kosova të shkojë drejtë Pavarsisë.

Lavdi të rënëve në Reçak!

Shpërndaje lajmin me të tjerët
0Shares
0 0 0

7 thoughts on “Lideri i ASH: Masakra e Reçakut do të ngelet gjithmonë në kujtimet tona!

 • 08/02/2021 at 16:00
  Permalink

  I really like your blog.. very nice colors & theme. Did you create this website yourself or did you hire someone to do it for you? Plz answer back as I’m looking to create my own blog and would like to know where u got this from. thanks a lot

  Reply
 • 07/17/2021 at 10:05
  Permalink

  [url=http://opivermectin.com/]where to buy stromectol online[/url]

  Reply
 • 06/04/2021 at 03:29
  Permalink

  [url=https://cialisrd.com/]purchase cialis online cheap[/url] [url=https://xdpharmacy.com/]cheap viagra online canadian pharmacy[/url] [url=https://withnorx.com/]prozac 1988[/url] [url=https://hydroxychloroquinesx.com/]hydroxychloroquine tablets 10 mg[/url] [url=https://viagraktab.com/]where to buy women viagra[/url] [url=https://viagrabt.com/]canadian pharmacy viagra 200 mg[/url] [url=https://viagracenter.com/]buy viagra online discount[/url] [url=https://cialisgs.com/]generic tadalafil 20mg uk[/url] [url=https://viagradd.com/]viagra price in us[/url] [url=https://viagratei.com/]sildenafil in europe[/url]

  Reply
 • Pingback: free dating for black singles

 • Pingback: buzzfeed tinder

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *