PCR test për 35 euro në aeroportin e Prishtinës, rezultatet gati në dy orë

Pasagjerët që arrijnë ose largohen nga Aeroporti i Prishtinës do të jenë në gjendje të bëjnë një test PCR në aeroport. Në njoftim thuhet se që nga 12 janari, një shesh provimi është hapur në ndërtesën e vjetër të terminalit në Aeroportin e Prishtinës. Testet kushtojnë 35 euro dhe rezultatet janë në dispozicion brenda dy orësh nga marrja e mostrës. Me një lëvizje të tillë, Aeroporti Adem Jashari i Prishtinës bëhet i dyti në ish Jugosllavi që e vë në dispozicion shërbimin për pasagjerët, pas Aeroportit të Lubjanës. faktor/

Shpërndaje lajmin me të tjerët
0Shares
0 0 0

241 thoughts on “PCR test për 35 euro në aeroportin e Prishtinës, rezultatet gati në dy orë

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *