Tmerr në Melburn: Nëna dhe tre fëmijët u gjetën të vdekur!

Trupat u gjetën nga babai i fëmijëve Policia e Melburnit gjeti trupat e katër personave në shtëpinë e familjes. Një nënë dhe tre fëmijë u vranë dhe policia dyshon se gruaja, me origjinë nga Kroacia, vrau fëmijët e saj dhe u vetëvra. Trupat u gjetën për herë të parë nga burri i saj Tomislav, i cili informoi shërbimet e urgjencës. Katie Perinovic, 42 vjeç, vrau Clara, Ana dhe Matthew dhe më pas bëri vetëvrasje në shtëpinë e familjes, dyshon policia. Trupat u gjetën nga burri i Katie dhe babai i fëmijëve, Tomislav, 48 vjeç, të cilët menjëherë njoftuan shërbimet e urgjencës. Policia e arrestoi atë për t’u marrë në pyetje, por e liroi dhe përjashtoi përfshirjen e tij në vrasje. Miqtë e gruas së ndjerë thonë se ajo ishte tërhequr dhe e çuditshme javën e kaluar. Ai ishte në festën e ditëlindjes së vajzës time në nëntor. Unë kurrë nuk e kam parë atë kaq të tërhequr dhe të qetë. “Fëmijët ishin të mrekullueshëm, plot jetë”, tha një mik i Katie Perinovic, raporton “Daily Mail”. Fqinjët janë të tronditur nga krimi, ata thonë se familja ishte e mrekullueshme dhe Katie është gjithmonë e qeshur dhe e gatshme për të folur. Perinovic ndryshe punoi si fizioterapiste për vite me rradhë dhe disa muaj më parë ajo dha dorëheqjen papritmas. Miqtë dhe të njohurit dyshojnë se ajo vuante nga depresioni. tockamk/

Shpërndaje lajmin me të tjerët
0Shares
0 0 0

One thought on “Tmerr në Melburn: Nëna dhe tre fëmijët u gjetën të vdekur!

  • 08/01/2021 at 09:36
    Permalink

    hi!,I like your writing so much! share we communicate more about your article on AOL? I require an expert on this area to solve my problem. Maybe that’s you! Looking forward to see you.

    Reply

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *