Donika Gërvalla kandidate për deputete në listën e Vjosa Osmanit

Ish-kryetarja e degës së LDK-së në Gjermani, Donika Gërvalla-Schwarz, njëherësh vajza e veprimtarit Jusuf Gërvalla, i bashkohet listës së Vjosa Osmanit, raporton Zeri.info

Lajmi për “Zërin” është konfirmuar nga kabineti i u.d së presidentes Osmani.
Gërvalla-Schwarz do të jetë kandidate për deputete në zgjedhjet e 14-shkurtit.

Në këto momente, Gërvalla-Schwarz dhe Osmani po zhvillojnë një takim. /Zëri

Shpërndaje lajmin me të tjerët
0Shares
0 0 0

90 thoughts on “Donika Gërvalla kandidate për deputete në listën e Vjosa Osmanit

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *