Temperatura të ulëta, njihuni me parashikimin e motit për sot

Moti sot do të jetë me vranësira të ndryshueshme dhe kohë pas kohe me diell. Paradite në pjesët jugore të vendit do të ketë reshje të kohëpaskohshme të borës. Do të fryjë erë mesatare, kohë pas kohe më e përforcuar nga drejtimi verior, informoi Drejtoria për Punë Hidrometeorologjike. Temperatura maksimale do të lëvizë nga minus 4 deri në 3 gradë Celsius.

 

Shpërndaje lajmin me të tjerët
0Shares
0 0 0

One thought on “Temperatura të ulëta, njihuni me parashikimin e motit për sot

  • 10/20/2021 at 01:32
    Permalink

    527296 424334Completely composed content material , Really enjoyed examining . 73466

    Reply

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *